Daynex İnternet Teknolojileri

Daynex Resmi Blog

BAŞARILARIMIZ

lastikbayi.com

1989’dan beri lastik satışı sektöründe hizmet veren Koplas Lastik, Daynex E-Ticaret Sistemi’ni kullanmaya başladıktan sonra hem E-Ticaret ile sanal mağazacılık sektöründe yer almış, hem de Google optimizasyonuna uygun alt yapısı ile Google aramalarında birçok kelimede ilk sayfalarda yerini almıştır.

Lastik bayi Daynex optimizasyon hizmeti ile çok düşük maliyetlerle çok daha fazla müşteriye ulaşarak kazancını arttırmıştır.

 

 

ikizotel.com
Alanya Cleopatra Sahillerinde bulunan İkiz Otel Arama Motoru Optimizasyonu konusunda Daynex tercihi ile artık istediği kelimelerde 1. sayfada. Rakiplerinden bir adım daha önde.

İkiz Otel Daynex optimizasyon hizmeti ile çok düşük maliyetlerle çok daha fazla müşteriye ulaşarak kazancını arttırmıştır.

 

 

 

istasyonsanat.com
1980 yılında kurulmuş olan İstasyon Sanat Akademisi kurulduğu tarihten bu yana çeşitli reklamcılık alanlarında hizmet veren gazete ve dergilere reklam verdi. Bu reklam çalışmalarında pozitif yönde bir geri dönüşüm aldı. Fakat tavsiye üzerine tanıştığı Google Optimizasyon hizmeti ile bir yıl boyunca Google ana sayfada yer alacağını öğrendi. Böylelikle çok daha ekonomik bütçe ile daha etkin reklam vermenin yolunu keşfetti. İstasyon Sanat Akademisi, 2009 yılı başlarında Daynex ile tanıştı. Daynex ile Google optimizasyonu için anahtar kelimeleri seçti ve bir Yıl boyunca Google ın ilk sayfalarında yerini aldı. Daynex’in Google optimizasyon hizmetinden memnun kaldığını belirten İstasyon Sanat Akademisi;

“Ne oldu anlamadım bir web sayfası yaptık ne kadar çok sanatçı ruhlu insan varmış, sanki herkesin içindeki sanatçı yönünü ortaya koyduk…Daynex’in Google Optimizasyon Hizmeti sayesinde web sitemiz aracılığıyla kursumuz akına uğradı. Google ana sayfada çıkıp aynı anda daha çok insana daha kısa yollardan ulaşabildiğim için ayrıca çok memnunum” diyen İstasyon Sanat Akademisi Daynex ile Google optimizasyon hizmetine devam edeceklerini belirtmiştir.

2 thoughts on “BAŞARILARIMIZ

  1. Sayfa güzel olmuş…. Elinize sağlık….

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s