Daynex İnternet Teknolojileri

Daynex Resmi Blog

Başarılı Bir E-Ticaret Projesi: E-kervanci.com

Yorum bırakın

e-ticaret-e-kervanci-daynexE-ticaret konusundaki hizmet ve desteklerimizden yararlanan e-kervanci.com, başarılı sonuçlar elde ediyor. E-ticarette yer almak için özel bir çalışma isteyen ve bu konuda bize güvenen e-kervanci.com yetkilileri hizmetlerimizden ve elde ettikleri sonuçlardan oldukça memnun.

Özel bir proje çalışması olarak hazırladığımız e-kervanci.com e-ticaret sitesinde sade, kullanışlı ve özel bir ara yüz tasarımı gerçekleştirdik. Müşterimizin istek ve talepleri doğrultusunda hazırladığımız e-ticaret sitesi tamamlandığında tam da müşterimizin beklentilerini karşılayan bir site oldu.

E-kervanci.com sadece e-ticaret sitesi hizmetimizden değil, web hosting hizmeti, seo desteği ve Google adwords reklam desteği hizmetlerimizden de yararlanarak hedeflediği yere tahmininden çok daha kısa sürede geldi.

Seo Desteğiyle Google Anasayfada

E-ticaret siteleri için hayati önem taşıyan hızlı erişime sağladığımız hosting hizmeti sayesinde ulaşan e-ticaret sitesi seo desteğimizle arama motorlarında da başarılı sonuçlar elde etti. E-ticaret sitelerinin doğal tanıtım alanları olan ve müşterilerin siteye gelmelerini sağlayan arama motorlarında e-kervanci.com’un ana sayfada yer almasını sağlamak için seo uzmanlarımız siteye seo desteği sağladı.

Yaptığımız çalışmalar sonucunda 4 anahtar kelimede e-kervanci.com Google ana sayfasında yerini aldı. Böylece daha fazla müşteriye ulaşarak satışlarını büyük ölçüde arttırdı.

Özel Modüllerle Desteklendi

E-kervanci.com yetkilileri tarafından istenen özel modüller siteye entegre edildi. Böylece e-ticaret sitesi tam da istenilen hale getirilmiş oldu.

Adwords Reklamlarıyla Hedefe Ulaşıldı

E-ticarette en önemli reklam alanı olan Google Adwords, e-ticaret sitelerinin kampanyalarının milyonlarca insana duyurulmasını ve böylece sitenin kısa sürede satış yapar hale gelmesini sağlar. Fakat Google Adwords reklamları doğru kurgulanmadığında ve yanlış stratejiler izlendiğinde e-ticaret sitelerinin maddi kayıp yaşamasına, harcanan paranın hedefe ulaşmaktan ziyade boşa gitmesine neden olabilmektedir. Bu nedenle e-kervanci.com’a Google AdWords Uzmanlarımız tarafından destek sağlandı. Böylece e-ticaret sitesinin reklam bütçesinin boşa gitmesinin önüne geçildi ve istenilen sonuçlara kısa sürede ulaşıldı.

Siteyi Ziyaret Etmek İçin Tıklayın: www.e-kervanci.com

E-ticarette başarı tesadüflerle değil profesyonel çalışma ve destekle mümkündür.

E-Ticaret Paketlerimizi Görmek İçin Tıklayın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s