Daynex İnternet Teknolojileri

Daynex Resmi Blog

Sosyal Medya Uzmanı Olmak İçin Acele Edin

Yorum bırakın

Sosyal Medya Uzmanlığı kursuna başvuru sona eriyor. Tekstilkent Sanayici ve İşadamları Derneği ile İŞKUR’un ortaklaşa yürüttüğü çalışma ile istihdam garantili “Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı” na başvuru yapmak isteyen adayların ellerini çabuk tutmaları gerekiyor. Kursa başvuru 2 Ocak’ta sona eriyor. 

sosyal_medya_uzmani

Google Destekliyor

Dünya’nın en çok tercih edilen arama motoru Google’ın yanı sıra birçok üniversitenin ve Esenler Belediyesi’nin de desteklediği eğitim programını başarıyla tamamlayan kursiyerler kurs bitiminde iş sahibi oluyor. Eğitim süresince tüm kursiyerler kursa katılım gösterdikleri gün başına İŞKUR tarafından 20 TL harçlık alıyor. Ayrıca kurs süresince kursiyerlerin SGK süreci başlatılıyor ve ödemesi İŞKUR tarafından yapılıyor.

En Az Lise Mezunu Olmak Şart

“Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı”na katılan kursiyerler sosyal medya uzmanlığı, e-ticaret ve kurumsal web sitesi yönetimi, internet reklamcılığı ve temel donanım konularında dersler görecek. Kursa katılabilmek için en az lise mezunu olmak, 17-29 yaşları arasında olmak gerekiyor. 20 hafta süreli olacak kurs 600 saatlik bir eğitimden oluşuyor.

Online Başvuru Kolaylığı

Sınırlı sayıda kontenjan olmasından dolayı başvuru yapan adaylardan eleme yapılıyor ve sadece uygun görülenler kursa dahil olabiliyor. Başvurular www.isbulurum.com üzerinden yapılıyor. Adayların başvuru yapabilmeleri içinwww.isbulurum.com ‘a kayıt olmaları ve CV doldurmaları gerekiyor.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s