Daynex İnternet Teknolojileri

Daynex Resmi Blog

Daynex E-Bayilik Sistemi

Yorum bırakın

Büyük Bir Ekibin Yapacağı İşi Daynex E-Bayilik Sistemi ile  Kolayca Yapın.

Daynex İnternet Teknolojileri Bilişim firmalarına özel bayi iç kullanım sistemi olarak sunduğumuz daynex e-bayi ile sizde müşterilerinize özel web hizmetleri sağlayabilirsiniz.

İşte Daynex E-Bayi Kabiliyetlerinin Bazıları

e_bayi1Daynex e-bayi firmanıza özel tasarımı ile firmanızın gülen yüzü olacak

Partnerlerimize özel olarak sağlanan daynex e-bayi sistemi partnerimize özel tasarım ile düzenlenebilmektedir. Partnerlerimizi halen hazırda sundukları hizmetleri tanıtan tüm ürünlerini sergileyebildikleri Mevcut tasarımda yada ürün gamında satmak istemedikleri ürünleri devre dışı bırakabildikleri sitedeki neredeyse tüm bölümlere müdahale edebildikleri daynex e-bayi sistemi gold ve platin partnerlerimize ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

e_bayi2E-ticaret siteniz daynex e-bayi ile entegre çalışıyor

2005 yılından günümüze partnerlerimize ücretsiz olarak sağladığımız e-ticaret sitemizi artık sıfır sorun sloganı ile tüm bayilerimiz ve bayilerimizin müşterilerinin kullanımına sunuyoruz. Daynex e-bayi sistemine entegre çalışan e-ticaret sitesi ile tüm ürünlerinizi müşterilerinizin beğenisine sunabilir, kredikartı, paypal, online mailorder ve diğer ödeme teknolojilerini kullanarak satış yapabilirsiniz. Çok kısa zaman içerisinde özel entegrasyon sistemi entegre edilecek olan daynex e-bayi sistemi ile onlarca ithalatçı ve oem toptancılar da daynex e-bayi ile entegre çalışır hale getirilecektir.

e_bayi3Daynex e-bayi tüm müşterilerinize diğer hizmetlerinizi sunsun

Daynex e-bayi özel mailing sistemi ile müşterilerinizi her hizmet alımı yaptığında ve kampanya dönemlerinde kolayca bilgilendirebilirsiniz. Bilgisayar satmış olduğunuz bir müşterinize oyun konsolu önerebilir yada web sitesi sattığınız müşterilerinize google adwords reklamı önerebilirsiniz. Güzel hoşda kim ilgilenecek bunlarla demeyin daynex e-bayi siz isterseniz bunlarıda otomatik yapıyor. Siz kayıt olan müşterilerinizin tipini belirleyin gerisini daynex e-bayiye bırakın.

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s